İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Utest Malzeme Test Cihazları

Beton Mikseri, Çift Etkili Karıştırma Donanımlı

Ürün Kodu

UTC-0742   Beton Mikseri, Çift Etkili Karıştırma Donanımlı, Pan Tipi, 42 L, 380 V 50-60 Hz ( 220 V, siparişte belirtilmelidir.)

Standartlar

TS EN 1766

Farklı özelliğe sahip karışım girdilerinin (Kimyasal ve mineral katkı, çimento, su, agrega, vb.)  beton performansı üzerine etkisinin ölçümü, çok sayıda daha küçük hacimli deneme betonu harmanlarının hazırlanmasını gerektirebilir. Bu amaca yönelik olarak, çift etkili karıştırma donanımlı beton mikseri (UTC-0742) tasarlanmıştır.

Karıştırma haznesi boyutsal hacmi 42 litre, etkin karıştırma kapasitesi ise 15 litredir. Geleneksel olarak beton laboratuvarlarında kullanılan pan tipi karıştırıcılardan farkı, küçük hacimli karışımların da, yüksek performansla karıştırabilmesini sağlayan, karıştırma paletlerini döndüren ikinci bir motora sahip olmasıdır. Karıştırma paletleri,  pan tipi hazne dönüş yönüne ters yönde döner.

Karıştırma haznesine kolay erişim için, yaklaşık 120 derece açılabilir şekilde tasarlanan üst kapak, karıştırma işlemi sırasında, karıştırma bıçaklarını sabit bir yükseklikte tutar. Karıştırma paletlerini döndüren motoru da taşıyan üst kapak üzerinde, açılabilir gözlem kapağı bulunmaktadır.

Karıştırma haznesi, boşaltma amacı ile kontrollü bir şekilde öne devrilebilir ve temizlenmesi amacı ile mikserden ayrılabilir. Mikser kolay taşınabilirlik sağlayan kauçuk tekerleklerle donatılmıştır.

IP55 korumalı tüm mikser parçaları, korozyona karşı boyalı veya galvanizlidir.

Boyutlar

650x900x1200 mm

Ağırlık (yaklaşık)

230 kg

Güç

2600 W