İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Utest Malzeme Test Cihazları

Basınçlı Yaşlandırma Kabini

Ürün Kodu 

CRT-PAV Basınçlı Yaşlandırma Kabini

Standartlar 

TS EN 14769; AASHTO R28; ASTM D 6521

Basınçlı yaşlandırm kabinleri (PAV) ısıtılmış, basınçlı havayı asfalt bağlayıcıların uzun süreli oksijen kaynaklı yaşlanmasını simüle etmek için kullanır. Basınçlı Yaşlandırma Kabinleri (PAV) ASME ve CE sertifikalı paslanmaz çelik basınç tankı, ısıtıcı bant sistemi içeren paslanmaz çelik kabin ve entegre basınç kontrolünden oluşur.

Bu en üst teknoloji sistem ASTM, AASHTO ve TS EN 14769 standartlarının gerekliliklerini sağlar. Hassas sıcaklık çözünürlüğü ve istikrarı sağlamak için bağımsız platin sıcaklık sensörü (RTD) içerir. Basınç emniyet subabı ve yüksek sıcaklıkta termal otomatik kapanma özelliği standart güvenlik özellikleridir. Ön yüzde yer alan bir USB portu ile veri saklamak ve yazılım yükseltmek mümkündür. Sistem akıllı telefon ve tabletlere yüklenebilen bir program sayesinde uzaktan kontrol edilebilir.

CRT-PAV Basınçlı Yaşlandırma Kabininin ön yüzeyinde bulunan dokunmatik ekran ile cihaz kapsamlı izlenebilir ve kontrol edilebilir. Sistemin basınç aralığı 2,1 ±0,1mPa ve sıcaklık aralığı 0,1°C hassasiyetle 80° - 115°C’dir. Kullanımı kolay sistem testi 3 kolay adımda tamamlar: ısınma tuşuna basma, cihaz hazır olduğunda numuneyi yerleştirme ve yaşlandırma butonuna basma.

CRT-PAV’a on TFOT numune tepsisi; anotlanmış aliminyumdan kaldırma kollu hassas numune kabı ve numune taşıma aleti dahildir. Ek MOA-2 TFOT tepsileri gerektiğinde sipariş edilebilir. 325 psi (2.24mPa) basınçta hava tüpü ve regülatör kullanıcı tarafından tedarik edilmelidir.

Özellikler

Ağırlık

195 kg

Boyutlar

460 x 710 x 760 mm